Menu
"LET'S GO WILD
AND EXPLORE THE WORLD."

#WANDERLUST

O nas

Let your heart be the compass.

Najwspanialszym zabytkiem jaki istnieje jest ten świat. Zainspirowani różnorodnością i pięknem naszej planety, wpadliśmy na pomysł stworzenia nowej marki dla ludzi, którzy lubią podróżować lub pracują w lotnictwie i noszą w swych sercach pragnienie wędrówki. Jeśli chodzi o nasze projekty, jest dla nas szczególnie ważne, aby od razu przypominały ludziom o przygodach jakich doświadczyli, lub jakie na nich czekają, jakie wydarzą się w przyszłości. Naszym celem jest zawsze dostarczać Ci pragnienia podróży – w życiu codziennym bądź w trakcie wyjazdu.

Podróżować

Travelling washes away from the soul the dust of everyday life.

Na początku była to tylko praca w lotnictwie, która jednak szybko zmieniła się w odkrycie, że latanie wysoko ponad chmurami i podróżowanie po świecie, odwiedzanie różnych krajów to coś więcej niż myśli większość. Cele turystyczne, które początkowo wydawały się nudne, okazały się być idealnymi miejscami do przeżycia wspaniałych przygód, i mogliśmy nabrać doświadczenia, o którym nawet nie śmielibyśmy marzyć. Dodatkowo, wszystkie miejsca na naszej liście z marzeniami przewyższyły nasze oczekiwania. Wszystkie te kultury, które mogliśmy poznać, a także wrażenia kulinarne i osobiste, oraz chwile które przeżyliśmy, są właśnie ty, czym chcielibyśmy się teraz z Wami podzielić.

Dla nas, podróże stały się stylem życia i właśnie to chcemy odzwierciedlić w naszej biżuterii.

Nasze akcesoria

Accessories inspired by wanderlust

Chcemy:

🌍 Podróżować dookoła świata z naszymi produktami, a naszą biżuterią zainspirować ludzi na każdym kontynencie.
🌎 Pomóc naszym klientom doświadczyć i poczuć to, czego my już doświadczyliśmy – i czego nadal doświadczamy.
🌏 Podzielić się z Tobą naszym stylem życia, a także motywacją do rozpoczęcia nowych podróży.
🌍 Zebrać magię obecną na cały świecie i przekazać ją dla wszystkich.

Nosząc nasze proste, eleganckie i ponadczasowe designy, zawsze masz perfekcyjny styl i bez wątpienia znajdziesz najbardziej pasujące akcesoria do Twoich strojów. Niezależnie od tego, czy szukasz naszyjnika, bransoletki kolczyków lub czegoś co przykuje wzrok – mamy idealne dodatki dla każdego.

Trwałość

We only have one earth

Leave nothing but footprints. Take nothing but pictures. Kill nothing but time.

Zrównoważony rozwój to kolejny temat, który jest dla nas naprawdę ważny. Wszędzie, na całym świecie, zanieczyszczenie środowiska stanowi duży problem, chociaż powinniśmy dbać o naszą planetę – jako iż jest ona powodem, dla którego możemy wybierać się w nasze niezwykłe podróże.

Chcemy, aby zachwycające miejsca pozostały tak piękne, jakimi są dzisiaj, żebyśmy mogli znów je odwiedzać w przyszłości i cieszyć się nimi tak, jak teraz. W związku z tym, z dumą informujemy Was, że stosowanie opakowań z recyklingu jest dla nas bardzo ważne, a każdy nasz wydruk opiera się na technikach neutralnych dla środowiska. Ponadto, ze względu na wysoką jakość materiałów, których używamy, nasze produkty nie są towarem jednorazowego użytku i mogą być noszone przez lata, a nawet przekazywane kolejnym pokoleniom.

CabinReady auf Instagram

Czy wanderlust też ci przeszkadza? – Sprawdź Instagram i zainspiruj się kolejną podróżą!
@cabinreadygems

User ID and access token do not match. Please check again.

X

Or